Önceki Resim:
manga grup biyografi özgeçmiş

 
 Sonraki Resim:
manga eurovizyonda turkiyeyi temsil edecek


manga grubu biyografi hayatları
manga grubu biyografi hayatları


         

manga grubu biyografi hayatları
Resim bilgisi: manga grubu biyografi hayatları
Adı Soyadı: Ferman Akgül
Enstruman: Vokal
Hakkında: 25 Aralık 1979 Ankara doğumlu olan FermanManga Biyografi-Manga Kimdir? Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü Mezunu. Müzik hayatına gitar çalarak başlayan FermanManga Biyografi-Manga Kimdir? daha sonra çeşitli müzik gruplarında solist olarak yer alıp bir çok konser ve festivalde sahne aldı. 2002 yılı başlarında maNga’ ya katıldı.


Adı Soyadı: Yağmur (Yamyam) Sarıgül
Enstruman: Gitar
Hakkında: 26 Ağustos 1979 yılında Antalya’da doğdu. İlkokul yıllarından itibaren müzik eğitimi almaya başlayan YağmurManga Biyografi-Manga Kimdir? gitardan önce piyano ve keman eğitimi gördü. Sırasıyla; Hacettepe Konservatuarı yarı zamanlı piyanoManga Biyografi-Manga Kimdir? Bilkent Üniversitesi Müzik hazırlık kemanManga Biyografi-Manga Kimdir? Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Gitar bölümlerinde müzik eğitimine devam eden YağmurManga Biyografi-Manga Kimdir? halen Gazi Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi Gitar Bölümü öğrencisidir. 2002 yılında maNga’ nın ikincilik kazandığı Sing Your Song Müzik yarışmasındaManga Biyografi-Manga Kimdir? yarışmaya katılan tüm müzisyenler arasında “En İyi Müzisyen” ödülüne layık oldu.


Adı Soyadı: Cem Bahtiyar
Enstruman: Bas Gitar
Hakkında: 18 Ocak 1979 yılında Denizli'de doğdu. Anadolu Lisesi'nde orta 2. sınıftayken hobi olarak klasik gitar dersleri almaya başlayan CemManga Biyografi-Manga Kimdir? ilerki senelerde ailesinin hediye ettiği bas gitarıyla profesyonel müzik hayatına atıldı.Denizli Belediye Konservatuarı ve Denizli Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan bir yıl sonra Bilkent Üniversitesi'ne girdi. Müziğe 3 yıl kadar ara verdikten sonra maNga'nın solisti Ferman'ın da vokalistliğini yaptğı “Seven” grubuyla tekrar bas gitar çalmaya başladı. Bu grup çalışmalarına son verdikten sonra maNga'ya katılan CemManga Biyografi-Manga Kimdir? maNga'nın yanı sıra Göksel ile de çalışmakta.


Adı Soyadı: Özgür Can Öney
Enstruman: Davul
Hakkında: 21 Temmuz 1980 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi Uzay Bilimleri bölümünde ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde öğrenci olan ÖzgürManga Biyografi-Manga Kimdir? Üniversite yıllarında müzik hayatına başladı. Gürcan Konanç’ tan metod takibi ve nota okuma üstüne özel ders aldı. Daha sonra “Deli Gömleği” ne katıldı. Aynı zamanda bazı tiyatro oyunlarının da müziklerini yaptı. 2002 yılında maNga’ ya katıldı..


Adı Soyadı: Efe Yılmaz
Enstruman: TurntableManga Biyografi-Manga Kimdir? Altyapılar
Hakkında: 3 Ekim 1979 yılında Ankara’da doğdu. Evinde kurduğu setiyle ilk mixlerini yapmaya başladı. 2002 yılında maNga’ya katılan EfeManga Biyografi-Manga Kimdir? halen Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde okuyor.


Spa
Enstruman: Kulaklık
Cinsiyeti: %100 Erkek
Hakkında: 28 Ağustos 2004 yılında İstanbul' da doğdu.
Medeni Durum : Aşık
Görüntülenme: 95
İndirme Sayısı: 3
Oylama: 0.00 (0 oy kullanılmış)
Eklenme Tarihi: 08.03.2010 05:47
Ekleyen: admin
Resim boyutu Bu resim otomatik küçültülmüştür. (450 x 411)


Yorumu yapan: Yorum:
Bu resim için yorum yapılmamış.

Yorum gönder
Adınız:
Yorum:
 
Harf Doğrulama Kodu:

Lütfen Üstteki Harfleri Boşluğa Yazınız.
 


Önceki Resim:
   manga grup biyografi özgeçmiş  
 Sonraki Resim:
manga eurovizyonda turkiyeyi temsil edecek   
  Design by 18.11.2008 Erkan  

RSS Feed: manga grubu biyografi hayatları (Yorumlar)